KAMP ALANI

23 karavan ve 42 çadır kapasitesine sahip  kamp alanında  elektrik , su ,duş, wc  ,atık su döküm ve bulaşık yıkama alanı gibi ihtiyaç duyulan 

temel hizmetler  konaklayan ziyaretçilerimize  sunulmaktadır.

 

ÇADIR KAMP ALANI:  42 çadır kapasiteli

KARAVAN KAMP ALANI: 23 Karavan kapasiteli

 

         

 

 KAMP ALANI KURALLARI

1.        Tüm ziyaretçiler giriş ve çıkışlarda İlgili sorumluya veya ormanya güvenliğine haber vermelidir.

2.        Çalışanlarımıza ve diğer misafirlere karşı saygısız davranmak, yüksek sesli müzik dinlemek ve televizyon izlemek tolere edilmeyecektir.

3.        Kamp alanına gelecek çiftlerin evli olması istenmektedir. Aksi takdirde konaklamaya izin verilmeyecektir.

4.        Açık alanda ateş yakarak yapılan her türlü mangal, soba veya diğer tüm ateşlere izin verilmemektedir.

5.        Kamp alanında tartışma ve kavgalara müsaade edilmeyecektir. Münakaşa ve tartışma yapanlar kamp alanından çıkartılacaktır.

6.        Kamp alanında alkollü içeceklerin kullanılması yasaktır. Genel ahlak kurallarına uymayan veya etrafa rahatsızlık verecek davranış ve eylemlerde bulunanlar hakkında gerekli işlemler yapılarak kamp alanından uzaklaştırılacaktır.

7.        Gece aracınızın farlarını kamp alanına girince kapatınız. Açık bırakılan araç farlarının etrafınızda bulunan kamp sakinlerine rahatsızlık vereceği hususu unutulmamalıdır.

8.        Kamp alanına ateşli silahlar ile girilmesi ve kullanılması kesinlikle yasaktır.

9.        Kamp alanı içinde sigara izmariti, ciklet ve diğer türlü atıkların çöp kutularına atılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

10.     Karavan ve çadır dışında kötü görüntüye sebebiyet verecek gereçlerin gelişi güzel bırakılmaması hususuna özen gösterilmesi gerekmektedir.

11.     Karavan park alanına, karavan ve engelli aracı dışında herhangi bir vasıta veya araç kesinlikle alınmayacaktır..

12.     Karayolları Trafik Kanunu uyarınca Karayolları Trafik Yönetmeliği’nin ilgili maddesine istinaden, Karavan araçların ruhsatlarında, karavan ibaresi yazılı olması gerekmektedir. Aksi takdirde araç, Karavan Kamp Alanına kesinlikle alınmayacaktır.

13.     Karavan kampında futbol veya voleybol tarzı oyunlar oynamak yasaktır. Top oyunlarına sadece mesire alanındaki geniş sahalarda izin verilmektedir.

14.     Evcil hayvanlarınızın başı boş bırakılması yasaktır. Hayvanlarınızı kamp içinde tasmalı bulundurunuz. Hayvanlarınızın etrafı pisletmelerinden ve temizlenmesinden hayvan sahipleri sorumludur.

15.     Çadırların içerisinde elektrikli ısıtıcılara izin verilmemektedir.

16.     Kamp ve diğer yaşam alanlarında bulunan demirbaş eşyalara zarar vermeden özenle kullanılması ve korunmasına dikkat edilmelidir.

17.     Çocuklar ebeveynlerinin sorumluğundadır. Duş ve tuvalet kullanan çocuklara bir yetişkin eşlik etmelidir.

18.     Sessiz saatler 23.00 - 08.00 arasındadır. 00:00’den sonra gece yarısı kesin sessizlik uygulanmaktadır. Lütfen arkadaşlarınıza saygı gösterin ve gürültüyü en düşük seviyede tutun. 

19.     Lütfen karavanınızın, aracınızın ve aksesuarlarınızın yeterince emniyetli olduğundan emin olun. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kaybolan veya çalınan eşyalardan ve herhangi bir kişinin maruz kaldığı zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

20.  Bir ay içerisinde en az 1 en fazla 5 gün konaklayabilrsiniz.

21. Kampalnını kullanan karavancı/çadırcı misafirlerin, karavan ve çadırlarını; işe gitmek veya başka bir gerekçeyle sahipsiz bırakmalarına kesinlikle müsaade edilmeyecektir.

22. Araç üstü çadırlar karavan bölümünde konaklayabilir. 

 

 

Doğal yaşamı ziyaret etmek ister misiniz? Herhangi bir soru sormak için çekinmeyin.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım